Co zobaczyć na Warmii? Imprezy na Warmii- MotoMajówka Krosno- Noclegi na Warmii

Wydarzenie Warmińsko Mazurskie. Impreza Motocyklowaw Krośnie

Wydarzenia w województwie Warmińsko-Mazurskim- Noclegi Warmi

Zastanawia Cię jakie atrakcje przygotowała dla Ciebie Warmia w Maju 2019? Z chęcią opowiemy Ci o kolejnej imprezie na Warmii, które może zainteresować wszystkie osoby pasjonujące się motoryzacją i aktywnym wypoczynkiem. Co roku wydarzenia w województwie Warmińsko-Mazurskim ściągają tłumy ludzi. Zabawa jest przednia. Ale o tym za chwilę!

Wydarzenie Warmińsko Mazurskie. Impreza Motocyklowaw Krośnie
fot. Honorata Wójcik

Noclegi Warmińsko-Mazurskie

Wybierając miejsce noclegowe na Warmii koniecznie weź pod uwagę mniejsze miejscowości ponieważ to właśnie one pozwalają nam doświadczyć prawdziwego odpoczynku z dala od hałasu miasta. Gospodarstwo agroturystyczne w Kaszunach to świetna baza wypadowa dla wszystkich osób poszukujących wrażeń, ciekawych świata i lubiących coś poza maintream’owymi  wielkimi miastami.

Noclegi w Warmińsko-Mazurskim to także doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Obiecujemy, że nie pozwolimy Wam na nudę! No, chyba, że będziecie chcieli sobie smacznie poleniuchować. Wtedy to zupełnie inna sprawa! 😄

Noclegi na Warmii. Agroturystyka ze Zdrową żywnością. Śniadanie na drewnainym stole w nałonie natury.

Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszuny i Lidzbark Warmiński

Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszuny i Lidzbark Warmiński oferują bardzo wiele atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych. W końcu nadszedł ten moment w roku, w którym nie boimy się już opuścić naszych ciepłych domków i kanap. Koce i ciepłe skarpety co prawda dalej dodają klimatu podczas domowego wypoczynku jednak czas najwyższy w końcu ruszyć się gdzieś dalej i zrobić coś fajnego!

Kaszuny to mała miejscowość położone niedaleko Lidzbarka Warmińskiego i Ornety. Znajdziesz tu czas na przyjemności, na które ciężko znaleźć czas w codziennym zabieganym życiu.
Tylko praca, praca i praca! A gdzie czas na odpoczynek??? No właśnie.

Cieszymy się, że tu z Nami jesteś.
Poznaj kolejne wydarzenie w Warmińsko-Mazaurskim, w którym warto wziąć udział!

Warmińska MotoMajówka Krosno

Warmińska MotoMajówka w Krośnie to naprawdę emocjonujące wydarzenie, w którym warto uczestniczyć całą rodziną. Dlaczego? O co w nim chodzi? Czy trzeba coś płacić? Już odpowiadamy na te i inne pytania 😄 Bądź z Nami!

Większość Atrakcji na Warmii skoncentrowanych jest zarówno na starszych jak i młodszych.
Tym razem zacznijmy jednak od tych starszych, czyli osób, do których skierowana jest omawiana przez Nas impreza. 😉

Imprezy Motocyklowe 2019- Warmińsko Mazurskie

XI Warmińska Motomajówka odbędzie się w Krośnie pod Ornetą. Zaproszeni są na nią wszyscy pasjonaci motoryzacji, a w szczególności ludzie kochający poruszanie się na jednośladach.
Ten rodzaj podróżowania dostarcza ogromnych emocji i cudownych przeżyć.
Zgodzą się z tym osoby, które choć raz w życiu miały możliwość dosiadać tych niezwykłych rumaków!

W tym roku Warmia również nas nie zawiodła, organizując już XI edycję kultowej imprezy motocyklowej w Krośnie!

Początek wydarzenia będzie miał miejsce 12 maja 2019 roku o godzinie 10:00.

Program XI Warmińskiej Motomajówki. Start o godzinie 10:00. Koncert zespołów muzycznych. Parada Motocyklowa Krosno Orneta Lubomino Orneta Krosno. Ognisko Integracyjne kończące wydarzenie

Setki miłośników motoryzacji w jednym miejscu! To jest coś. Nie ma nic piękniejszego niż współdzielenie swoich pasji. Jak to mówią – W jedności siła! Szczególnie jeśli mówimy o grupie, którą tworzą motocykliści. To wyjątkowo zgrana ekipa. Często prawie Rodzina!

IMG_6115_resize
fot. Adam Wełnicki

Imprezy rodzinne 2019 Warmińsko-Mazurskie

Jak widać atrakcji podczas tegorocznej Motomajówki zdecydowanie nie zabraknie!
Gwoździem programu jest oczywiście Parada Motocyklowa na trasie:
Krosno- Orneta- Lubomino-Orneta-Krosno.  Jest to kluczowy moment, na który zaproszone są również Rodziny z dziećmi. Możecie w ten sposób fantastycznie spędzić majowe przedpołudnie.

Wybierz Imprezy rodzinne 2019 Warmińsko-Mazurskie!

Dzieciaki z pewnością będą zachwycone ilością i różnorodnością pojazdów. Motocykliści często zgadzają się na ich dokładne obejrzenie. Może Twój syn lub córka zarazi się pasją do motocykli?

Nie zabraknie tam pięknych maszyn i ludzi z pasją, którzy  chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami! Na scenie występować też będą liczne zespoły muzyczne, które umilą Wam czas.

Dla najwytrwalszych motocyklistów przewidziany jest dalszy ciąg koncertu oraz ognisko integracyjne. Na tą część zaproszeni są dorośli, którzy mają ochotę na dobrą zabawę w gronie znajomych motocyklistów.

Noclegi na Warmii

Podsumowując! Nie ma na co czekać ponieważ czasu zostało już naprawdę niewiele! Zaledwie 2 dni. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na inną formę wypoczynku na Warmii, również z chęcią powitamy Cię w naszym gospodarstwie agroturystycznym w Kaszunach!

Noclegi na Warmii to doskonały wybór😉 Możesz Nam wierzyć- jeździmy tu już od kilkunastu lat i nigdy nie mamy dosyć. Piękna natura, krajobrazy, cisza i spokój robią swoje. Do tego przytulny domek z kominkiem i licznymi atrakcjami. Można się rozmarzyć ❤️

To wszystko sprawia, że siedlisko odpowie potrzebom każdego z naszych gości!

Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s