Skip to content Skip to footer

Dicta sunt explicabo. Nemo ipsam voluptatem quia voluptas aspernatur aut odit aut fugit, sed quia. Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

ClientFood & DrinkDateJune, 2019AuthorJohn MilesShare

Zapraszamy grupy jogowe do naszej agroturystyki

Zapewniamy ciszę i spokój sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi. Zależnie od pogody, zajęcia mogą odbywać się na sali lub w ogrodzie.
Mamy bogate doświadczenie w kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Staramy się gotować z jak największym wykorzystaniem ekologicznych warzyw i owoców z naszego ogrodu, grzybów i roślin pozyskanych w lesie oraz produktów z potwierdzonym źródłem pochodzenia od naszych sąsiadów i sprawdzonych dostawców..

Nasz dom jest kameralny. Sala do zajęć ma ok. 70 m2.  Sala ma dobre nagłośnienie i projektor z ekranem do wyświetlania filmów. Dysponujemy 6 pokojami i strychem z 20 łózkami. Każdy z pokojów ma łazienkę. 

Kuchnia roślinna to nasza wielka pasja

Wytwarzamy własne soki, robimy przetwory, wydłużamy dostępność świeżych warzyw przez dobór odpowiednich gatunków i uprawę w tunelach foliowych.

1 Zdrowy duch i zdrowe ciało jest wynikiem nie tylko treningu umysłu i ciała ale również zdrowej diety

Jelita nie na darmo nazywane są drugim mózgiem. Powiedzenie „jesteś tym co jesz” ma swoje naukowe podstawy. Dlatego też staramy się gotować z uwagą i pomysłem, w miarę możliwości korzystając z własnych produktów.

2 Zioła to ważny składnik naszej diety i podstawowy napój

Naszą pasją są zioła, które są wykorzystywane w formie naparów i przypraw do dań. Posiadamy zielnik z ponad 40 odmianami ziół.