Skip to content Skip to footer

Przyjedź do nas wiosną, gdy jedyny hałas który słyszysz to poranny świergot ptaków

Wyjeżdżając wiosną na Warmię możemy liczyć na cichy i spokojny urlop blisko natury, z dala od tłumów ludzi. No może wiosną to nie jest taka prawdziwa cisza :). Gdy rano otwieramy drzwi i okna wita nas ptasi harmider. Ten hałas słychać nawet gdy rozmawiamy z kimś przez telefon. Wiosenny odpoczynek to doskonała okazja do tego, aby odkrywać piękne i ciekawe miejsca.  Dni są wtedy najdłuższe a zieleń najbardziej zielona. Warmia to ciągle nieodkryta i nieco tajemnicza kraina w województwie warmińsko-mazurskim. A kto raz odwiedzi małą i niezwykle urokliwą wioskę Kaszuny, już zawsze będzie tu wracał!

Odpoczynek na Warmii wiosną pozwala „naładować akumulatory” po zimie.

Oczy są spragnione kolorów. Na wiosnę możemy się przekonać, że kolor „zielony” to w istocie dziesiątki kolorów mniej lub bardziej intensywnych. Idąc na leśny spacer przekonujemy się, że świat zaczyna pachnąć całym bogactwem zapachów. 

Nocleg na Warmii na wiosnę

Nawet gdy planujesz dłuższy urlop latem, warto wyjechać wiosną przynajmniej na wydłużony weekend. Dni są wtedy najdłuższe, a przyroda najintensywniejsza. Najlepiej smakują i pachną zioła i kwiaty. Ptaki i inne zwierzaki szaleją uszczęśliwione ciepłem i słońcem.

Zadzwoń i zarezerwuj wiosenny odpoczynek wśród warmińskiej budzącej się do życia przyrody.

ClientLost FilmsDateSeptember, 2019AuthorJim CarterShare