Skip to content Skip to footer

Majówka na Warmii

Rozglądasz się za miejscem na tegoroczny długi weekend majowy?
Dla wielu z nas właśnie te kilka dni stają się odskocznią od codziennej pracy i rutyny. Każdy potrzebuje przeżywania chwil ze swoimi bliskimi, bo właśnie one sprawiają, że potrafimy być wdzięczni za to co mamy.

Wspólne podróże pozwalają nam odsunąć  na bok wszystkie nurtujące myśli i problemy. Po prostu, zostawiamy je w ,,poczekalni”, a sami skupiamy się na najważniejszych rzeczach. Majówka jest idealnym momentem na rodzinne gotowanie, spacery, piknik i zwiedzanie Polski.  Wyjazdy w tym czasie to już taka nasz polska tradycja!

Jak znaleźć czas dla siebie?

Pora skupić się wreszcie na sobie i swoich bliskich. Czasami potrzebny jest wspólny wyjazd by zeszło z Nas ciśnienie, a relacje uległy poprawie. Stres nie zawsze przyczynia się do osiągania sukcesów. Często dzieje się wręcz odwrotnie, ponieważ emocje, które w sobie gromadzimy nie mają jak ulec rozładowaniu. Właśnie to jest przyczyną licznych sporów i kłótni, które do niczego nie prowadzą.

Możecie też pojechać gdzieś razem i zamienić negatywne emocje na przeżywanie miłych chwil.

Gdzie wyjechać na majówkę?

Jest w Polsce takie miejsce, którego nie pochłonęła jeszcze do końca cywilizacja. Ciągle znajdziesz tu dzikie zwierzęta żyjące na wolności, ogromne połacie lasów, w których nie spotkasz żywej duszy, ciszę i spokój. Jednym słowem, miejsce czekające specjalnie na Ciebie!

Warmia
, jak sama nazwa wskazuje, leży w województwie warmińsko-mazurskim. Jest często mylona z sąsiadującymi z nią Mazurami, jednak dobrze jest potrafić odróżnić te 2 regiony północnej Polski.

Majówka na Warmii

Warmia to kraina owiana tajemniczością, skrywająca w sobie ogromne bogactwo przyrodnicze historyczne i kulturalne. Przez lata tereny te należały do Prus, jednak w pewnym momencie zostały włączone w granice naszego państwa.  W Lidzbarku Warmińskim i okolicach znajduje się wiele zabytków i pomników historii, które są cennymi zbiorami dziedzictwa narodowego. W połączeniu z niesamowitymi krajobrazami tworzą obowiązkową pozycję na naszym The Bucket List (liście rzeczy, które musimy zrobić/odwiedzić w życiu).

Noclegi na Warmii

Gospodarstwo agroturystyczne w Kaszunach to wręcz idealne miejsce noclegowe na Warmii. Dlaczego? Ponieważ  pozwala poczuć bliskość przyrody oraz znajduje się niedaleko wielu miejsc, które trzeba zobaczyć!

Prowadzimy je od kilku lat i niewyobrażany sobie, by spędzić Weekend Majowy gdziekolwiek indziej.  Zależy to tylko od tego jak planujesz spędzić ten wyjątkowy czas! Musisz się jednak pospieszyć z rezerwacją.  

Zapraszamy Cię z drugą połówką, rodziną lub z przyjaciółmi. Odwiedzają nas także większe grupy m.in: grupy jogowe, kolarskie i nordicwalking, plenery malarskie i fotograficzne.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie na pewno znajdziesz tutaj to czego szukasz. Okolica sprzyja zarówno sielankowemu leniuchowaniu jak i aktywnemu wypoczynkowi!
Zabierz ze sobą ulubioną książkę i strój kąpielowy. Jeśli pogoda pozwoli zachęcamy Cię do popływania w naszym jeziorku!