Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Agroturystyka Kaszuny to duży dom, który w całości wynajmujemy naszym Gościom. 5 pokoi i duży użytkowy strych zapewniają wygodny nocleg dla ok. 20 osób. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w łazienkę z WC i prysznicem. Dom posiada wygodną kuchnię z jadalnią, szerokie korytarze i duży salon. W ciepłe dni, z reguły posiłki jadamy na trawie przy wygodnych drewnianych stołach lub na zadaszonym ganku.
W całym domu obowiązuje zakaz palenia i urządzania imprez typu wieczory panieńskie i kawalerskie itp.

Przestronny salon z kominkiem

Salon posiada powierzchnię ok, 70 m2 (ok.7x10m). Pełni również funkcję biblioteki, sali gier, sali kinowej i kominkową. Znajdują się w nim stoły do piłkarzyków, ping ponga i tablica do darta.  Duzy ekran z projektorem oraz bogaty wybór filmów, płytoteka i obszerna biblioteka zapewniają rozrywkę w pochmurne dni.

W przypadku imprez zorganizowanych, w tym wyjazdów jogowych salon jest główną salą do ćwiczeń i spotkań.

Kuchnia z jadalnią

Kuchnia z jadalnią znajduje się na parterze domu. jest pomieszczeniem o rozmiarach ok 4×4 m.
Część jadalniana składa się z dwóch dużych stołów. z reguły są one połączone tworząc 1 wielki stół. Może przy nim zasiąść wtedy ok. 14 osób. Jest możliwość rozdzielenie stołów i wtedy zasiada przy nich do 20 osób. Na imprezy specjalne – np. w trakcie Świąt możemy przygotować specjalne stoły świąteczne, które ustawiamy w salonie. Może przy nich zasiąść ok. 14-16 osób.

Kuchnia jest kompletnie wyposażona. Posiada kuchenkę gazową i kuchnię tradycyjną. Zapewniamy kompletną zastawę dla ok. 20 osób oraz garnki i patelnie. Do dyspozycji Gości jest też lodówka z zamrażarką o wysokości ok. 2m i pojemna zmywarka do naczyń. Inne przygotowane przez nas urządzenia kuchenne to: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, grille tradycyjne i gazowe. dzbanki, karafki itp.

Pokoje z łazienkami

Każdy z pokoi ma nieco odmienny charakter. Pokój nr1 na parterze ma 1 szerokie łózko małżeńskie 160cm i pojedyncze łóżko 90cm. Jest on wygodny zwłaszcza dla osób starszych, które nie muszą chodzić po schodach. To jedyny pokój znajdujący się na parterze.
Pokój nr 2 posiada 2 szerokie łózka po 140cm i 1 łóżko 90cm. W łazience znajduje się pralka
Pokój nr 3 ma 3 pojedyncze łóżka 90cm i rozkładaną kanapę używaną jako dostawka. 
Pokoje 4 i 5 dysponują każdy dużym łóżkiem małżeńskim 140cm i 2 łóżkami pojedynczymi 90cm.
Pokoje 2 i 3 są największe ze wszystkich oferowanych. Są również najcieplejsze z uwagi na wyloty ogrzewania kominkowego.
Strych składa się z 2 pomieszczeń sypialnych, przedpokoju i łazienki. W jednym pomieszczeniu znajduje się duże łóżko małżeńskie 140cm i łóżko pojedyncze 90cm. Drugie pomieszczenie strychowe mieści 3 łózka pojedyncze 90cm. Strych najchętniej zajmowany jest przez nastolatków.