Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nasza Agroturystyka jest kameralna. Dysponujemy 19 łóżkami różnej wielkości w 5 pokojach i na strychu. Pozwalają one na pomieszczenie max do 25 osób (zakładając małżeństwa). Szczególnie zapraszamy osoby lubiące spokój i kontakt z przyrodą. Plenery malarskie i fotograficzne, warsztaty jogi i samodoskonalenia znajdują u nas swoje miejsce. Nasza lokalizacja sprzyja również osobom trenującym sport.

Sala do spotkań i zajęć albo zajęcia w plenerze

Na potrzeby warsztatów jogowych lub spotkań w szerszym gronie, przygotowujemy salę kominkową. Ma ona rozmiar ok. 7×10 m. Można ją dowolnie aranżować. Jest nagłośniona oraz wyposażona w projektor i duży ekran.

Słoneczna pogoda zachęca do aktywności na zewnątrz. Równe trawiaste podwórko otaczające dom osłonięte jest wysokimi drzewami zapewniającymi cień. Zróżnicowany teren pozwala na znalezienie warunków odpowiednich do każdych zajęć. 

Zdrowa dieta

Organizując spotkanie możecie liczyć na  dopasowaną do Waszych potrzeb kuchnię. Menu jest bardzo zróżnicowane.
Specjalizujemy się zwłaszcza w kuchni wegetariańskiej. Staramy się aby była ona maksymalnie zróżnicowana.
Mamy również coś dla tych, którzy lubią dania mięsne.
Dzienne menu składa się ze: śniadania, nielimitowanych napojów, dwudaniowego obiadu, deseru i kolacji.

Atrakcje

Okolica pełna jest atrakcji zarówno dla osób ceniących kontakt z naturą jak i tych, którzy chcą zwiedzać. Lasy dają możliwość długich wędrówek lub wycieczek rowerowych. Jesienne wyjazdy gwarantują obfite grzybobrania. Okoliczne wsie i miasteczka pełne są historycznych atrakcji. W Lidzbarku Warmińskim znajdującym się ok. 20 km od Kaszun znajduje się kompleks basenów – Termy Warmińskie i tężnie solankowe.