Skip to content Skip to footer

Agroturystyka z wędkowaniem

Zanim rozpoczęliśmy budowę domu w 2001 roku, postanowiliśmy pogłębić i poprawić staw znajdujący się w centralnym miejscu naszego pola. Przez te wszystkie lata staw stał się naturalnie wyglądającym jeziorkiem. wyposażonym w solidny pomost do którego cumuje łódka i z kameralną plażą. 

Zarybianie jeziorka a spowodowało że amatorzy wędkowania mogą w nim złowić naprawdę duże okazy. Spośród ryb występujących w Kaszunach warto wymienić: szczupaki, liny, leszcze, karasie, tołpygi, amury, karpie. Złowiony został również wielki węgorz i pstrąg ale wszyscy zastanawiają się jak te gatunki mogły się u nas pojawić.

Wędkowanie na Drwęcy Warmińskiej

Jedną z granic naszego terenu stanowi Drwęca Warmińska. Jest to przepiękna rzeczka wijąca się wśród lasów i łąk. Z uwagi na zarybienie pstrągami, łowienie w niej wymaga wykupienia specjalnego zezwolenia. Wędrowanie w woderach doliną Drwęcy jest fantastycznym przeżyciem.

Zachęcamy wędkarzy do zabierania ryb złowionych w jeziorze, prosimy jednak o wypuszczanie pstrągów złowionych w rzece.

Creative approach to every project

Aenean et egestas nulla. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Fusce gravida, ligula non molestie tristique, justo elit blandit risus, blandit maximus augue magna accumsan ante. Duis id mi tristique, pulvinar neque at, lobortis tortor.

W połowach ryb z przyjemnością pomaga lokalny kot.